Zaros - PvP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İP0=85.104.119.63

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU

YazarMesaj
Misafir
Misafir

*ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU Empty
MesajKonu: *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU   *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU I_icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 9:04 pm

[b] Öncelikle Herkese Merhaba Bu Oyuna Bn yıllarımı werdim vede Sizin yorumlarınızı Bekliyorum!! Tabi bıraktık ama şimdi ZarOsPwP Very Happy time lol! affraid
Kara Bor
Misafir

MesajKonu: Geri: *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU   *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU I_icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 1:31 am

bi süre önce oynamıştım ama onlarca denediğim oyundan sadce biriydi pek fazla bişi hatılamıorum
ama basit grafikleri vardı hero online mu online tarzı bi oyundu tabi üstüne yoğunlaşıp oynayan biri için bütün oyunlardan güzel sayıla bilir.pirat örneğin knight online grafik bakımından nerdeyse 0 not alır
ama ayrı bi hastalık ilk göz ağrısı nede olsa geek
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU   *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU I_icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 3:48 pm

birazcık takılsan oyuna ozman anlarsın ama kafanı dahıtıyo vede stratejik olarak gelişiyosun
2d ama hasta bi oyun ve bu oyun knight ve WOW yokken bu ULTİMA ONLİNE wardı!!! anlatabildmmi~
healplease

Erkek Mesaj Sayısı : 6
Lakap : HealPlease

MesajKonu: Geri: *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU   *ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU I_icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 4:28 pm

Benımde İlk göz agrım bu Ultıma amentes felan ne gunlerdı bee Neutral

*ULTİMA ONLİNE* EFSANE VE ASİLLERİN OYUNU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-